نظرات

 

"روزشمار داره دیوونه م می کنه! تنم یخ کرده! چه کار خوبی کردی که این اطلاعات رو یه جا جمع کردی. می ترسیدم یادمون بره. مرسی." (ملیحه)

 

"فوق العاده است! خیلی تاثیرگذاره! خیلی غافلگیری خوشایندی! این خودش یک اثر هنریه. خوب طراحی شده و بعد از تکمیل به مجموعه ی آثاری از یکی از دوره های مهم تاریخ ایران تبدیل میشه. برای این کار خوب بهت تبریک می گم." (رضا)

 

"آدرس این سایت رو امروز یکی از دوستان برام بفرستاد. کلی گشت زدم تو سایت. خیلی خیلی فوق العادست این کار. عالی. دمتون گرم و همتتون عالی. خلاصه کاری کمکی از دست ما بر بیاد در خدمتیم." (محسن)

 

"خیلی خوشحال شدم از دیدن این منبع خوب و امیدوارم رها نشود و در کامل کردن آن و ادامه دادن فعالیتش پایدار باشید. دوست دارم در این زمینه کمک کنم و پیشنهادم این است که بعضی نوشته های خودم که معرفی می کنم را در صورت صلاحدید استفاده کنید. من مدتی در سال 88 انفرادی و بازداشت بودم و بعد هم که زندان و بند سیاسی و ماجراهای دیگر. در این مدت چند داستان و چند یادداشت داشتم که اینطرف و آنطرف منتشر شده." (داوود)

 

"می خواستم بابت وب سایت ارزشمندی که ایجاد کردید تشکر کنم ، کار بسیار زیبایی بود. دوست عزیز من هم به عنوان یک طراح تعدادی پوستر برای جنبش سبز و روزهای بعد از انتخابات طراحی کردم و به صورت ناشناس در وب سایت های سبز مثل کلمه ، جرس و ندای سبز آزادی منتشر شده بود. می خواستم ببنیم می توانم آنها را برایتان ارسال کنم تا آنها رو در صورت تمایل در سایت قرار دهید؟" (محمد)

 

"من هنرمند  نیستم اما پس از کشته شدن  محمد مختاری و صانع ژاله طرح ساده ای در کامپیوتر کشیدم و در فیسبوک گذاشتم برای دوستانم و پس از مرگ عزت و کشته شدن هاله سحابی هم باز همان را  گذاشتم. اگر ایمیل بدهید برایتان بفرستم  که اگر به نظرتان بد نیامد استفاده کنید در سایتتان." (علی)

 

کلیک کنید و از تجربه بازدید از این نمایشگاه آنلاین برای ما بنویسید.